Varukorgen är tom

SNABB FRI FRAKT FRÅN 499 SEK

BETALA TRYGGT - MED DIBS

ÖPPET KÖP - 2 ÅRS GARANTI

CERTIFIERAD TRYGG E-HANDEL

Trådbundna nätverk

Kabel Kategori 5e UTP NANOCABLE 10.20.01

23

SEK

Adapter RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Svart

26

SEK

Nätkabel UTP Styv Kategori 5e NANOCABLE 10.20.0603

37

SEK

Adapter RJ45 NANOCABLE 10.21.0503 Cat.6 STP Beige

44

SEK

Kabel Kategori 5e UTP NANOCABLE 10.20.01 X

23

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Kab

Adapter RJ45 NANOCABLE 10.21.0501 Cat.6 UTP Svart X

26

SEK

Antal

Produktvikt: 10 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Ada

Nätkabel UTP Styv Kategori 5e NANOCABLE 10.20.0603 X

37

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Adapter RJ45 NANOCABLE 10.21.0503 Cat.6 STP Beige X

44

SEK

Antal

Produktvikt: 12 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Ada

Nätverksdosa NANOCABLE 10.21.11 RJ45 FTP

46

SEK

Nätverksdosa NANOCABLE 10.21.1502 Vit

69

SEK

USB HUB 3 Portar 143899

73

SEK

USB HUB 4 Portar 144635 Dvobarvna 144635

84

SEK

Nätverksdosa NANOCABLE 10.21.11 RJ45 FTP X

46

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Nätverksdosa NANOCABLE 10.21.1502 Vit X

69

SEK

Antal

Produktvikt: 48 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

USB HUB 3 Portar 143899 X

73

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

USB HUB 4 Portar 144635 Dvobarvna 144635 X

84

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

USB HUB 4 Portar 143385

95

SEK

USB HUB 4 Portar Multicolour 149523

109

SEK

USB HUB 4 Portar 143898

115

SEK

Införare för montering NANOCABLE 110 Grå Orange

139

SEK

USB HUB 4 Portar 143385 X

95

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

USB HUB 4 Portar Multicolour 149523 X

109

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

USB HUB 4 Portar 143898 X

115

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

Införare för montering NANOCABLE 110 Grå Orange X

139

SEK

Antal

Produktvikt: 200 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Inf

POE-injektor Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet

139

SEK

Penna med USB 2.0-port och hållare för mobiltelefo

159

SEK

USB uttag 2.0 med mobilhållare 145993

162

SEK

TP-LINK TG-3468 REd card Gigabit RJ45 PCIe 32b

177

SEK

POE-injektor Mikrotik RBGPOE Gigabit Ethernet X

139

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp POE

Penna med USB 2.0-port och hållare för mobiltelefo X

159

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Pen

USB uttag 2.0 med mobilhållare 145993 X

162

SEK

Antal

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

TP-LINK TG-3468 REd card Gigabit RJ45 PCIe 32b X

177

SEK

Ordinarie pris:

221 SEK

|

Du sparar

44 SEK

Antal

Produktvikt: 130 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp TP-

Nätkort approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 M

190

SEK

Nätkort Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mb

208

SEK

POE-injektor Mikrotik GPEN11 LAN Vit

214

SEK

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4208 10 / 100

216

SEK

Nätkort approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 M X

190

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Nätkort Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mb X

208

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

POE-injektor Mikrotik GPEN11 LAN Vit X

214

SEK

Antal

Produktvikt: 125 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp POE

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4208 10 / 100 X

216

SEK

Antal

Produktvikt: 110 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

Överspänningsskydd för Ethernetkabel Mikrotik RBGE

219

SEK

Nätkort Edimax EN-9260TX-E PCI E 10 / 100 / 1000 M

248

SEK

Ubiquiti POE-48-24W-G Injector PoE 48VDC,24W (UAP)

253

SEK

Veckare NANOCABLE 10.31.0102 RJ10/RJ11/RJ12/RJ45

255

SEK

Överspänningsskydd för Ethernetkabel Mikrotik RBGE X

219

SEK

Antal

Produktvikt: 85 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Öve

Nätkort Edimax EN-9260TX-E PCI E 10 / 100 / 1000 M X

248

SEK

Antal

Produktvikt: 90 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Ubiquiti POE-48-24W-G Injector PoE 48VDC,24W (UAP) X

253

SEK

Ordinarie pris:

316 SEK

|

Du sparar

63 SEK

Antal

Produktvikt: 200 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Ubi

Veckare NANOCABLE 10.31.0102 RJ10/RJ11/RJ12/RJ45 X

255

SEK

Antal

Produktvikt: 590 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Vec

SFP fibermodul MonoModo Mikrotik NADACA0074 S-85DL

335

SEK

Ethernet till USB Adapter 3.0 Edimax EU-4306

353

SEK

Signalkabel UTP 5 NANOCABLE 10.20.0302 (100 m)

358

SEK

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LS 10 km

364

SEK

SFP fibermodul MonoModo Mikrotik NADACA0074 S-85DL X

335

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

Ethernet till USB Adapter 3.0 Edimax EU-4306 X

353

SEK

Antal

Produktvikt: 90 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Eth

Signalkabel UTP 5 NANOCABLE 10.20.0302 (100 m) X

358

SEK

Antal

Produktvikt: 2260 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Sig

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LS 10 km X

364

SEK

Antal

Produktvikt: 450 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

Multimode Mediakonverterare TP-Link MC220L 1000 Mb

385

SEK

POE-injektor TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Svart

387

SEK

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4308 USB 3.0

402

SEK

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LM 1.25 Gb

402

SEK

Multimode Mediakonverterare TP-Link MC220L 1000 Mb X

385

SEK

Antal

Produktvikt: 455 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Mul

POE-injektor TP-Link TL-PoE150S 1000 Mbps Svart X

387

SEK

Antal

Produktvikt: 350 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp POE

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4308 USB 3.0 X

402

SEK

Antal

Produktvikt: 125 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM311LM 1.25 Gb X

402

SEK

Antal

Produktvikt: 125 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

SFP fibermodul MonoModo Mikrotik S-31DLC20D 20 km

427

SEK

Multimode Mediakonverterare TP-Link MC100CM 100 Mb

530

SEK

Fiberledning SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

584

SEK

Singlemode Mediakonverterare TP-Link MC112CS 100 M

601

SEK

SFP fibermodul MonoModo Mikrotik S-31DLC20D 20 km X

427

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

Multimode Mediakonverterare TP-Link MC100CM 100 Mb X

530

SEK

Antal

Produktvikt: 390 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Mul

Fiberledning SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m X

584

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Fib

Singlemode Mediakonverterare TP-Link MC112CS 100 M X

601

SEK

Antal

Produktvikt: 500 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Sin

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbp

761

SEK

Nätadapter D-Link NADACA0046 NADACA0046 RJ45 2 Km

979

SEK

POE-injektor D-Link DPE-301GI

986

SEK

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4307 2.5 Gbps

994

SEK

SFP fibermodul MonoModo TP-Link TL-SM321A 1.25 Gbp X

761

SEK

Antal

Produktvikt: 500 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

Nätadapter D-Link NADACA0046 NADACA0046 RJ45 2 Km X

979

SEK

Ordinarie pris:

1 224 SEK

|

Du sparar

245 SEK

Antal

Produktvikt: 1220 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

POE-injektor D-Link DPE-301GI X

986

SEK

Antal

Produktvikt: 70 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp POE

USB till Ethernet Adapter Edimax EU-4307 2.5 Gbps X

994

SEK

Antal

Produktvikt: 125 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp USB

SFP LC Optisk Modul D-Link DEM-311GT

1 017

SEK

SFP+ fibermodul MonoModo Mikrotik S+85DLC03D 300 m

1 285

SEK

SFP LC Optisk Modul D-Link DEM-310GT

1 412

SEK

Nätkort Asus 90IG0440-MO0R00 100 Mbps-10Gbps

2 090

SEK

SFP LC Optisk Modul D-Link DEM-311GT X

1 017

SEK

Antal

Produktvikt: 80 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

SFP+ fibermodul MonoModo Mikrotik S+85DLC03D 300 m X

1 285

SEK

Antal

Produktvikt: 100 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

SFP LC Optisk Modul D-Link DEM-310GT X

1 412

SEK

Antal

Produktvikt: 60 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp SFP

Nätkort Asus 90IG0440-MO0R00 100 Mbps-10Gbps X

2 090

SEK

Antal

Produktvikt: 245 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Nätadapter D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX

3 204

SEK

Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbps

16 704

SEK

Nätadapter D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX X

3 204

SEK

Antal

Produktvikt: 600 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Nät

Firewall ZyXEL ATP200-EU0102F LAN 500-2000 Mbps X

16 704

SEK

Antal

Produktvikt: 500 g

Om du älskar IT och elektronik, tycker om teknik och inte vill missa en enda grej, köp Fir

”DIBS”

”Min sida” ÖPPET KÖP/GARANTIER
”Min sida”SNABBA LEVERANSER

OM MEGABILLIG.SE

Megabillig lanserades 2018.

© MEGABILLIG.SE

Om cookies
Sitemap